Klaas Gubbels - Veel kannen - Verkocht

Klaas Gubbels - Veel kannen kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 395,00

Klaas Gubbels - Veel kannen kopen? Bied vanaf 395!Klaas Gubbels - Veel kannen kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage42/50
Een erg fraaie houtdruk, met prachtig kleurgebruik, van Klaas Gubbels uit 2007.
De houtdruk is gesigneerd en genummerd en heeft de afmetingen: 65 x 49 cm.
Het werk is gedrukt op handgeschept papier is in perfecte conditie.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
65 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 395,00
Starttijd:21-05-2019 om 14:19
Eindtijd:02-06-2019 om 21:54
B_S
27 mei / 23:26
€ 395