Klaas Gubbels - Volksbond kopje - Verkocht

Klaas Gubbels - Volksbond kopje kopen? Bied vanaf 365!
Klaas Gubbels - Volksbond kopje kopen? Bied vanaf 365!Klaas Gubbels - Volksbond kopje kopen? Bied vanaf 365!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/50

Fraaie houtdruk  op papier van Klaas Gubbels.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 664,70 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2022 om 09:27
Eindtijd:06-09-2022 om 21:36
Biedingen (14)
pbsteinweg14
06 sep. / 21:29
€ 578
schoo
06 sep. / 21:29
€ 571
pbsteinweg14
06 sep. / 21:01
€ 551
schoo
06 sep. / 21:00
€ 531
pbsteinweg14
06 sep. / 20:59
€ 511
schoo
06 sep. / 20:59
€ 505
pbsteinweg14
06 sep. / 20:58
€ 485
schoo
06 sep. / 20:58
€ 465
pbsteinweg14
06 sep. / 18:28
€ 445
schoo
06 sep. / 18:21
€ 425
pbsteinweg14
06 sep. / 18:21
€ 424
pbsteinweg14
06 sep. / 18:21
€ 405
schoo
06 sep. / 18:21
€ 385
pbsteinweg14
04 sep. / 13:24
€ 365