Klaas Gubbels - Weerstandzetel - Verkocht

Klaas Gubbels - Weerstandzetel kopen? Bied vanaf 210!
Klaas Gubbels - Weerstandzetel kopen? Bied vanaf 210!Klaas Gubbels - Weerstandzetel kopen? Bied vanaf 210!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai ingekleurde lijnets van Klaas Gubbels in perfecte staat.  Mooi formaatje waar iedere liefhebber wel een plekje voor kan vinden.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 193,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 10:34
Eindtijd:24-08-2022 om 08:36
eriksd
23 aug. / 20:52
€ 168