Klaas Gubbels - zonder titel - Verkocht

Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Klaas Gubbels - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
Lijst47 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage54/55
Rode koffiepot met suikerpot op tafel
gekocht uit de collectie van Jaap Hekkelman

eigenlijk in nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-08-2020 om 12:20
Eindtijd:06-09-2020 om 21:27
Biedingen (2)
pvdlooi
06 sep. / 21:21
€ 220
KunsthandelOlafWijman
27 aug. / 19:05
€ 200