Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst

Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2014
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Diepzwarte houtdruk van Klaas Gubbels op handgeschept papier.

Gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
De houtdruk is in uitstekende staat,
Mooi ingelijst in zwarte metalen lijst, zwevend op zwarte zuurvrije achtergrond.
Dit is een ea exemplaar.
Afmeting: 35 x 51 cm
Afmetingen lijst: 51 x 61
Wordt stevig verpakt en met verzekering verzonden.

Klaas Gubbels (1934) is één van de belangrijkste levende Nederlandse beeldend kunstenaars, die geliefd is om zijn kleurrijke werk waarin koffiekannen, tafels, flessen, schaakborden en stoelen en harten, of speelse combinaties daarvan, herkenbare thema’s zijn.

Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.

Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80