Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst

Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Diepzwarte houtdruk van Klaas Gubbels op handgeschept papier.

Gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
De houtdruk is in uitstekende staat,
Mooi ingelijst in zwarte metalen lijst, zwevend op zwarte zuurvrije achtergrond.
Dit is een ea exemplaar.
Afmeting: 35 x 51 cm
Afmetingen lijst: 51 x 61
Wordt stevig verpakt en met verzekering verzonden.

Klaas Gubbels (1934) is één van de belangrijkste levende Nederlandse beeldend kunstenaars, die geliefd is om zijn kleurrijke werk waarin koffiekannen, tafels, flessen, schaakborden en stoelen en harten, of speelse combinaties daarvan, herkenbare thema’s zijn.

Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,20
Naar Duitsland € 26,20
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Openingsbod € 575
ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd23-4-2024 om 21:17
Eindtijd5-5-2024 om 21:22