3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Floris Jespers - Portret van een man kopen? Bied vanaf 89!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch Portret van een man
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Wilhelm Hambuchen - "Zeilboten in een haven" - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 595!
Wilhelm Hambuchen (1869-1939) Duits "Zeilboten in een haven" - Olieverf op doek
Afmetingen64 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Anthonie Pieter Schotel - Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat. kopen? Bied vanaf 1250!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat.
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Dordevic Miodrag - Olieverf kopen? Bied vanaf 50!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Olieverf
Afmetingen70 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Afmetingen45 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Henri Pieck - Salzburg Tekening kopen? Bied vanaf 150!
Henri Pieck (1895-1972) Nederlands Salzburg Tekening
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Rudolf Möller - leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn kopen? Bied vanaf 200!
Rudolf Möller (1881-1967) Duits leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn
TechniekTempera
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 200
Felix Timmermans - Man draagt een Maria-beeld kopen? Bied vanaf 150!
Felix Timmermans (1886-1947) Belgisch Man draagt een Maria-beeld
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Gerard Muller - Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Gerard Muller (1861-1929) Nederlands Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aris Knikker - Boerderij kopen? Bied vanaf 150!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Boerderij
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Dogon - Kanaga Dogon masker (Mali) kopen? Bied vanaf 300!
Dogon Kanaga Dogon masker (Mali)
TechniekHout
Afmetingen110 x 50 x 30 cm (h x b x d)
€ 300
Johannes H. B. Koekkoek - "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1995!
Johannes H. B. Koekkoek (1840-1912) Nederlands "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board kopen? Bied vanaf 195!
Moricz Goth (1873-1944) Hongaars Nederlands "Werkpaarden" - Houtskool op board
TechniekHoutskool
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 195
James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 90!
James William Frater (1887-1969) Nederlands Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 80!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands Molensteeg Rotterdam - Tekening
TechniekPotlood
Afmetingen60 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Pierre Pages - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Pages (1933) Frans Parijs
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Gerrit Hendrik Göbell - "Winterlandschap" - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1995!
Gerrit Hendrik Göbell (1786-1833) Nederlands "Winterlandschap" - Olieverf op doek
Afmetingen45 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Jaap Luttge - Kunst kopen? Bied vanaf 100!
Jaap Luttge (1904-1989) Nederlands Kunst
TechniekAquarel
Afmetingen17 x 30 cm (h x b)
€ 100
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee kopen? Bied vanaf 1000!
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Nederlands Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Afmetingen79 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa kopen? Bied vanaf 195!
Willem Wagenaar (1907-1997) Nederlands Athena versus Medusa
TechniekPotlood
Afmetingen29.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier kopen? Bied vanaf 249!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Zeezicht met figuur op pier
Afmetingen24 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
TechniekEts
Afmetingen17.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Cor de Wolff - Ruine - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Wolff (1889-1963) Nederlands Ruine - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Augusto Moriani - "De Vagebond" (Tete de Brigand) kopen? Bied vanaf 250!
Augusto Moriani (1854-1913) "De Vagebond" (Tete de Brigand)
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Louis Icart - "Lets' go Swimming" kopen? Bied vanaf 50!
Louis Icart (1888-1950) Frans "Lets' go Swimming"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Theodoor Schaepkens - Romantisch landschap met vakwerk boerderij kopen? Bied vanaf 215!
Theodoor Schaepkens (1810-1883) Nederlands Romantisch landschap met vakwerk boerderij
Afmetingen43 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 215
Jo Schrijnder - Jachttafereel met opvliegende eenden kopen? Bied vanaf 1000!
Jo Schrijnder (1894-1968) Nederlands Jachttafereel met opvliegende eenden
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!
Len Landzaat (1917-2006) Nederlands Curacao's stilleven
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Henner Knauf - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Landschap boerderij
TechniekAcryl
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rick Theunissen - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Landschap boerderij
Afmetingen45 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johannes Moesman - Treintjes: Twee x aquarel/potlood kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Moesman (1859-1937) Nederlands Treintjes: Twee x aquarel/potlood
Afmetingen6.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 200
Willem Wagenaar - Surrealisme kopen? Bied vanaf 200!
Willem Wagenaar (1907-1997) Nederlands Surrealisme
TechniekPotlood
Afmetingen19 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Evert-Jan Ligtelijn - Amsterdamse kunstschilder Evert-Jan Ligtelijn kopen? Bied vanaf 300!
Evert-Jan Ligtelijn (1893-1975) Nederlands Amsterdamse kunstschilder Evert-Jan Ligtelijn
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Willem Frederik Hulk - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!
Willem Frederik Hulk (1852-1882) Nederlands landschap met koeien
Afmetingen30 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Antonio Carbonati - Rome, Ponte Sestio kopen? Bied vanaf 150!
Antonio Carbonati (1893-1956) Italiaans Rome, Ponte Sestio
TechniekEts
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Caroline Burnett - Stadsgezicht van kopen? Bied vanaf 30!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Stadsgezicht van
Afmetingen73 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!
Albert Neuhuys (1844-1914) Nederlands Schiedam
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden kopen? Bied vanaf 80!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen de Stier in Leiden
TechniekEts
Afmetingen48 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Wingen - Zomer aan den plas III kopen? Bied vanaf 200!
Jan Wingen (1874-1956) Nederlands Zomer aan den plas III
Afmetingen103 x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ludwig Kühn - Landschap met molen - 1888 - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Ludwig Kühn (1859-1936) Landschap met molen - 1888 - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45