3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Othon Friesz - Erotische scène kopen? Bied vanaf 700!
Othon Friesz (1879-1949) Erotische scène
Techniek Potlood
Afmetingen 59 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands Een polderweg - olieverfschilderij
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 25!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Frank Beken - Historisch sehr berühmter deutscher Künstler kopen? Bied vanaf 50!
Frank Beken (1880-1970) Engels Historische hele beroemde Duitse kunstenaar
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Vincent de Vos - Die Vase mit Sonnenblumen kopen? Bied vanaf 50!
Vincent de Vos (1829-1875) Belgisch De vaas met zonnebloemen
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marie Willeboordse - Landschap met brug kopen? Bied vanaf 200!
Marie Willeboordse (1902-1989) Nederlands Landschap met brug
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Perzië - Antieke unieke Perzische Isfahan Hand Chased Vase/ Bowl Qalamzani kopen? Bied vanaf 999!
Perzië Iraans Antieke unieke Perzische Isfahan Hand Chased Vase/ Bowl Qalamzani
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 984 g
€ 999
Suze de Lint - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
Suze de Lint (1878-1953) Nederlands Landschap
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Han van Meegeren - De aanbidding der wijzen, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 225!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding der wijzen, tekening met houtskool
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Ids Wiersma - Haven van Harlingen, ets (1904) kopen? Bied vanaf 250!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Haven van Harlingen, ets (1904)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Aime Edmond Dallemagne - quai de conti kopen? Bied vanaf 30!
Aime Edmond Dallemagne (1882-1971) Frans quai de conti
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Charles Poupaert - Stadszicht Brugge kopen? Bied vanaf 50!
Charles Poupaert (1874-1935) Belgisch Stadszicht Brugge
Afmetingen 70 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Jans - landschap kopen? Bied vanaf 190!
Jan Jans (1872-1943) Nederlands landschap
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Willem Knip - Montelbaanstoren Amsterdam, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Montelbaanstoren Amsterdam, gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Christiaan Hendrik Eckhardt - Bloemstileven kopen? Bied vanaf 150!
Christiaan Hendrik Eckhardt (1883-1946) Nederlands Bloemstileven
Afmetingen 79 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Willem Hendrik van Norden - Bomengroep kopen? Bied vanaf 65!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Bomengroep
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hans Lenteman - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 80!
Hans Lenteman (1876-1953) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen 83.5 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Constant Artz - **Prijs Verlaagd** Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 375!
Constant Artz (1870-1951) Nederlands **Prijs Verlaagd** Eenden aan de waterkant
Afmetingen 28 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899 kopen? Bied vanaf 100!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel kopen? Bied vanaf 115!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Anton Pieck - **Prijs Verlaagd** Gordelstaarthagedis houtsnede Proefdruk kopen? Bied vanaf 299!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands **Prijs Verlaagd** Gordelstaarthagedis houtsnede Proefdruk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Heinrich Franciscus Antheunis - Priest with a wine jug kopen? Bied vanaf 81!
Heinrich Franciscus Antheunis (1905-1972) Nederlands Priest with a wine jug
Techniek Steen
Afmetingen 29 x 11 x 13.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 81
Gijsbertus van Overbeek - Schilderij kopen? Bied vanaf 725!
Gijsbertus van Overbeek (1882-1947) Nederlands Schilderij
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Pierre jean Van de Ouderaa - Jonge vrouw kopen? Bied vanaf 499!
Pierre jean Van de Ouderaa (1841-1915) Belgisch Jonge vrouw
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Antoinette van Hoytema - Olieverf op doek, Stilleven met plant kopen? Bied vanaf 100!
Antoinette van Hoytema (1875-1967) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven met plant
Afmetingen 52 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Paul Bodifee - Gemengde techniek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Gemengde techniek, Straatje - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39.5 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ton Pape - landschap - Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands landschap - Inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Ton Pape - "abstracte compositie II" - gouache kopen? Bied vanaf 35!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands "abstracte compositie II" - gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 35 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Jan Heesterman - WINTERS ZICHT OP HET MEER (DELFT) / OLIEVERF PANEEL / 39x52x5cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 75!
Jan Heesterman (1890-1947) Nederlands WINTERS ZICHT OP HET MEER (DELFT) / OLIEVERF PANEEL / 39x52x5cm / KADER / SIG
Afmetingen 39 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jozef Tilleux - Zicht begijnhof in Lier kopen? Bied vanaf 200!
Jozef Tilleux (1896-1978) Belgisch Zicht begijnhof in Lier
Afmetingen 64 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Hendrikus Roodenburg - Haarlemmersluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Haarlemmersluis te Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Felix Bracquemond - originele 19e eeuwse ETS op papier "des oiseaux aquatiques" gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Felix Bracquemond (1833-1914) Frans originele 19e eeuwse ETS op papier "des oiseaux aquatiques" gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Adrianus Miolee - Fraaie houtskool tekening "naakt" verso "zittende oude heer" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Fraaie houtskool tekening "naakt" verso "zittende oude heer" gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 46 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Emile Jespers - Uniek beeld van een meisje, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Emile Jespers (1862-1918) Belgisch Uniek beeld van een meisje, handgesigneerd
Techniek Gips
Afmetingen 36 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht 3300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Renée Sintenis - Naakte jongeling met stok kopen? Bied vanaf 175!
Renée Sintenis (1888-1965) Duits Naakte jongeling met stok
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Paul Lucien Dessau - Portret kopen? Bied vanaf 75!
Paul Lucien Dessau (1909-1999) Engels Portret
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Anton Pieck - gravure Eend kopen? Bied vanaf 190!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands gravure Eend
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Johannes Josseaud - Claes Reiniershofje Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Josseaud (1880-1935) Nederlands Claes Reiniershofje Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Antoon Hemert - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 55!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Willem Jansen - Pelmolen De Grootvorst Zaandam - ingelijst - 24843 kopen? Bied vanaf 95!
Willem Jansen (1892-1969) Nederlands Pelmolen De Grootvorst Zaandam - ingelijst - 24843
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Cornelis Brandenburg - Amsterdam O.Z. Achterburgwal - ingelijst - 24841 kopen? Bied vanaf 95!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam O.Z. Achterburgwal - ingelijst - 24841
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95