Techniek | Potlood |
Afmetingen | 59 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 23 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 51 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 77.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 30 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 39 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 22 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 984 g |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 37 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 21 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 33 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 48 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.5 x 12.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 79 x 109 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 44 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 83.5 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 28 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 18 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Steen |
Afmetingen | 29 x 11 x 13.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 150 x 104 x 110 cm (h x b x d) |
Gewicht | 46000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 69 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 74 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 39.5 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 35 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 39 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 64 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 46 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gips |
Afmetingen | 36 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3300 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 51 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 42 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |