Onbekend - Rotterdam St Laurenstoren kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend Rotterdam St Laurenstoren
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Josef Lorenzl - 2 beeldjes in verzilverd brons op onyx marmer kopen? Bied vanaf 355!
Josef Lorenzl (1892-1950) Oostenrijks 2 beeldjes in verzilverd brons op onyx marmer
Techniek Brons
Afmetingen 16.5 x 6.6 x 4.4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 355
Direct kopen
Willem Klijn - Gery kopen? Bied vanaf 33!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Gery
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Direct kopen
Henri Endlich - Moeder en dochter aan het breien kopen? Bied vanaf 300!
Henri Endlich (1886-1948) Nederlands Moeder en dochter aan het breien
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Kees van Dongen - l'assiette au beurre kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans l'assiette au beurre
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Anton Rovers - Malle Jan kopen? Bied vanaf 250!
Anton Rovers (1921-2003) Nederlands Malle Jan
Afmetingen 65 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jasper Krabbé - Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 595!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 250!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
Afmetingen 30 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Gertie Janssen - Cleopatra I kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Janssen (1947) Nederlands Cleopatra I
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Elof Risebey - Boslandschap kopen? Bied vanaf 70!
Elof Risebey (1892-1961) Deens Boslandschap
Techniek Gouache
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Spiegelstraat kopen? Bied vanaf 144!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Spiegelstraat
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 144
Direct kopen
Hendrik Frauenfelder - Besneeuwd dorp kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Frauenfelder (1885-1922) Nederlands Besneeuwd dorp
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Henk Henriet - Urker visser kopen? Bied vanaf 95!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands Urker visser
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jacob Eriks - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 99!
Jacob Eriks (1895-1962) Nederlands Duinlandschap
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Piet Rackwitsz - 'In 't Gooi' kopen? Bied vanaf 39!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands 'In 't Gooi'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Eugene Rensburg - 'Kaasmarkt Alkmaar' kopen? Bied vanaf 69!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands 'Kaasmarkt Alkmaar'
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - 'Voorjaarsbloemen' kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 'Voorjaarsbloemen'
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Albert Jozef Claeys - Landschap met huisjes kopen? Bied vanaf 285!
Albert Jozef Claeys (1889-1967) Belgisch Landschap met huisjes
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Willem Weissenbruch - olie op paneel, gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 645!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands olie op paneel, gesigneerd l.o.
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 645
Direct kopen
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 165!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Direct kopen
Willem Hendrik Eickelberg - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 550!
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920) Nederlands Landschap met molen
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Adriaan Lubbers - Portret van Leo Gestel kopen? Bied vanaf 1500!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Portret van Leo Gestel
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Chris Dijkman - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 68!
Chris Dijkman (1879-1954) Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 45.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 68
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Georg Rueter - Knappe monochrome lithografie "meisje met strik" - 1920 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Knappe monochrome lithografie "meisje met strik" - 1920 - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Casper Marinus Kouw - leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Alfred van Neste - Havenzicht kopen? Bied vanaf 55!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Havenzicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jaap Lindeijer - Molen a/d Kralingscheplas - Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Lindeijer (1896-1976) Nederlands Molen a/d Kralingscheplas - Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 290!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
Techniek Gravure
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Gijsbert Hooyer - Porta San Sebastiano Rome kopen? Bied vanaf 50!
Gijsbert Hooyer (1848-1934) Nederlands Porta San Sebastiano Rome
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 54 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
David Schneuer - Cinema kopen? Bied vanaf 175!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Cinema
Afmetingen 78 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Frederic De Smet - A. De Smet kopen? Bied vanaf 250!
Frederic De Smet (1876-1948) Belgisch A. De Smet
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Witsen - Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - Damrak III - gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - Damrak III - gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Marius Bauer - ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
David Schulman - Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. kopen? Bied vanaf 1000!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen.
Afmetingen 65 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Eugene Lucker - Kerkinterieur. Pastelkrijt. Groot. kopen? Bied vanaf 199!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkinterieur. Pastelkrijt. Groot.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 83 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Matthijs Maris - Toegeschreven aan. Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 79!
Matthijs Maris (1839-1917) Nederlands Toegeschreven aan. Moeder en kind.
Techniek Potlood
Afmetingen 13 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Direct kopen
Reinold H Palenske - Listen Child kopen? Bied vanaf 20!
Reinold H Palenske (1884-1954) Amerikaans Listen Child
Techniek Droge Naald
Afmetingen 18 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jean Emile Laboureur - L'Auberge du bord de l'eau kopen? Bied vanaf 100!
Jean Emile Laboureur (1877-1943) Frans L'Auberge du bord de l'eau
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jean Emile Laboureur - Le marchand de glaces kopen? Bied vanaf 100!
Jean Emile Laboureur (1877-1943) Frans Le marchand de glaces
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Dirk Hidde Nijland - Masten kopen? Bied vanaf 150!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Masten
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 27 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Adrien Dupagne - Moeder & kind maternité kopen? Bied vanaf 425!
Adrien Dupagne (1889-1980) Belgisch Moeder & kind maternité
Afmetingen 107 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Ferdinand Luigini - trekpaarden kopen? Bied vanaf 65!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans trekpaarden
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Cees Bolding - Lange Voorhout Den Haag, voorjaar 1938 kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lange Voorhout Den Haag, voorjaar 1938
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Emiel Decraene - Naert kopen? Bied vanaf 100!
Emiel Decraene (1908-2000) Belgisch Naert
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willem Rip - Rivierlandschap bij avondlicht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Willem Rip (1856-1922) Nederlands Rivierlandschap bij avondlicht - gesigneerd
Afmetingen 20 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 400
Direct kopen