Kuno Brinks - Ets Venetië - Verkocht

Kuno Brinks - Ets Venetië kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Kuno Brinks - Ets Venetië kopen? Bied vanaf 60!Kuno Brinks - Ets Venetië kopen? Bied vanaf 60!Kuno Brinks - Ets Venetië kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (77)
  • Kuno Brinks (1908-1992)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets van Kuno Brinks, ik neem aan voorstellende Venetië. Gesigneerd r.o in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

over het hele blad lichte foxingplekjes, ook in beeld.

Kuno Brinks (1908-1992)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
38 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:15-11-2019 om 12:32
Eindtijd:29-11-2019 om 20:45
94262
28 nov. / 19:49
€ 60