Kuno Brinks - Liggend naakt

Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
  • Kuno Brinks (1908-1992)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1935
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kopergravure uit 1935.
Gesigneerd rechtsonder.
"eigen druk" linksonder.
Beeldmaat 13 x 21 cm. Bladmaat 18 x 24 cm. Losbladig.
Kuno Brinks werd geboren te Bussum op 24 maart 1908 en overleed te Amsterdam op 9 oktober 1992.
Opgeleid aan het Rijksinstituut tot opleiding van Tekenleraren 1924-1928 en de Academie voor Beeldende Kunst te Amsterdam 1929-1931. Leerling van o.a. Huib Luns.
Later docent aan de Academie voor Beeldende Kunst te Amsterdam van 1944-1973.
Verkreeg in 1933 de 1e prijs voor grafische kunst met de Prix de Rome en in 1959 de Arti medaille.
Graficus, illustrator, tekenaar en ontwerper van figuurvoorstellingen, landschap, naaktfiguren, portret en stadsgezicht.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Openingsbod € 300
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd28-4-2024 om 21:21
Eindtijd3-5-2024 om 20:06