Kurt Lob - In 't gevang - Verkocht

Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - In 't gevang kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

714 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Kurt Lob (1926-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie originele tekening in potlood en gewassen oost-indische inkt van Kurt Lob. Het betreft hier dus geen grafiek maar een unieke tekening, die vaak gebruikt werden als illustraties voor boeken van bekende (russische) schrijvers. In dit geval is het me niet bekend waarvoor het werk is  gebruikt.
*Löb was een uitstekend schilder, aquarellist, maar vooral ook illustrator met een duidelijk herkenbaar handschrift.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2020 om 20:26
Eindtijd:11-01-2021 om 21:35
cfelings
10 jan. / 21:06
€ 60