Kurt Lob - Onleesbare titel

Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
  • Kurt Lob (1926-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie tekening in potlood en gewassen oost-indische inkt van Kurt Lob. Het betreft hier  geen werk in oplage maar een originele tekening welke  vaak gebruikt zijn als illustratie voor een van de boeken die hij illustreerde van bekende meestal russische schrijvers. In dit geval is het me niet bekend waarvoor gebruikt, maar er staat een naam op geschreven die ik niet kan ontcijferen, welke wellicht de titel is van het desbetreffende boek
*Löb was een uitstekend schilder, aquarellist, maar vooral tekenaarmet een duidelijk herkenbaar handschrift.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Kurt Lob (1926-2015)

NederlandsNederlandsDuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
30 cm
40 cm
13 cm
21 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:53
Eindtijd:22-05-2022 om 19:02
Openingsbod € 80
ObjectlocatieUtrecht, Nederland