Jeroen Henneman - Laatste keer: Jeroen Henneman: Koningin Beatrix, zeefdruk, 2001 - Verkocht

Laatste keer: Jeroen Henneman: Koningin Beatrix, zeefdruk, 2001 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jeroen Henneman (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Koningin Beatrix

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld: 24 x 30,5 cm., blad 30 x 40 cm.

Oplage: 53 van 500

Jaar: 2001

Gesigneerd met potlood

Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij  worden geleverd.

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Henneman groeide op in Haarlem en studeerde van 1959 tot 1961 aan het Instituut voor Kunstnijverheid in Amsterdam. Aansluitend maakte hij gedurende een lange periode reizen naar België, Frankrijk, Zwitserland en de Verenigde Staten. De veelzijdige kunstenaar woont en werkt in Amsterdam. Hij noemt zijn sculpturen staande tekeningen. Het meest bekende werk van Henneman is het monument uit 2006 voor Theo van Gogh, De Schreeuw. Het gedenkteken, dat in 2007 werd onthuld, verbeeldt de vrijheid van meningsuiting en hoe Van Gogh de mond werd gesnoerd. Een ander bekend werk is een portret van koningin Beatrix.