14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 10.6 x 15.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 30.1 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||
Objectlocatie | Leiden, Nederland |
Starttijd | 8-2-2021 om 20:41 |
Eindtijd | 3-4-2022 om 20:47 |