5. Leendert K.C. Prins

Leendert K.C. Prins (1887-1957)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Leendert Klaas Cornelis PRINS (Delft 1887 – Hilversum 1957)

Nederlands graficus, etser, tekenaar, lithograaf en vervaardiger van houtsneden en affiches

Opleiding aan de Rijksacademie van beeldende kunsten in Amsterdam van 1906 tot 1911 als leerling van Pieter Dupont.

Leendert K.C. Prins - Blaricum in winter kopen? Bied vanaf 50!

Leendert K.C. Prins - Blaricum in winter

Geplaatst door2313

Eindtijd21-02-2021 om 19:04

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen10.6 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout