Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986

Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!
Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!Leentje Linders - Now New Ideas Have A Place To Happen 1986 kopen? Bied vanaf 175!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNow New Ideas Have A Place To Happen
een uniek kunstwerk er zijn er 350 van gemaakt extra bijzonder omdat het geen erts is, maar een litho,opgebouwd uit aparte etsen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kampen, Nederland

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  mulder1
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
70 cm
50 cm
70 cm
50 cm
Starttijd20-12-2023 om 6:17
Eindtijd29-12-2023 om 21:26
Openingsbod € 175
ObjectlocatieKampen,  Nederland