Leo Poelmeijer - Haven met zeilboten - unieke droge naald ets - Verkocht

Leo Poelmeijer - Haven met zeilboten - unieke droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
497 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Leo Poelmeijer (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekDroge Naald
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leo Poelmeijer (Zaandijk 1934 – 2018) was graficus en schilder. Na de Grafische school ging hij werken als vormgever. Toch bleef hij altijd bezig met het maken van vrije beeldende kunst. Hij volgde lessen bij de Gerrit de Jong en de schilder Gerrit Woudt. In 1966 kreeg hij naar aanleiding van zijn werk in een groepsexpositie, waar ook Escher aan deelnam, een studiereis naar Israël aangeboden. In 1979 werd hij voor zijn werk onderscheiden met de culturele prijs voor de gemeente Zaanstad.

Leo Poelmeijer (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
497 verkochte items
33 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 18:43
Eindtijd:15-03-2020 om 11:14
daafse
13 mrt. / 22:57
€ 50