5. Leo Poelmeijer

Leo Poelmeijer (1934)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Leo POELMEIJER (Zaanstad 1934)

Leo Poelmeijer - olieverf schilderij landschap - INGELIJST - 21897 kopen? Bied vanaf 165!

Leo Poelmeijer - olieverf schilderij landschap - INGELIJST - 21897

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 22:57

Jaartal1998
Afmetingen46 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst