Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets

Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!Lia van Leeuwen - (1954) prachtige, kleurrijke ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleuren-ets in de kenmerkende stijl van Lia van Leeuwen. Fantasiedieren, een vogel op de rand van een drinkbak en vooral.... tulpen!

 Afmetingen ca: 52 cm x 42 cm (h x b), passe-partout 70 cm x 60 cm (h x b)
Handgesigneerd, oplage 9/55

In zeer goede conditie.
Lia van Leeuwen koos tijdens haar opleiding aan de academie voor beeldende kunsten voor de specialisatie etsen. In de loop der tijd heeft zij hierin een geheel eigen werkwijze ontwikkeld. Uit het graveren van eenvoudige lijnen ontstond een persoonlijke beeldtaal met figuren en voorwerpen. De tulp, een symbool uit onze eigen cultuur, is regelmatig in haar werk terug te vinden. Naast het etsen heeft Lia van Leeuwen zich toegelegd op het schilderen van panelen. De panelen ontstaan op dezelfde wijze als haar grafiek. De tekening wordt op de plaat ingekrast met een etsnaald om daarna bewerkt te worden met olieverf, kwasten, rollers en sjablonen.

Wordt zorgvuldig verpakt  en verzonden (binnen Europa) zonder passe-partout,
graag afhalen in Rotterdam wanneer u het passe-partout wel wilt
(ivm hoge verzendkosten door het grote formaat).

Lia van Leeuwen (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
60 cm
70 cm
42 cm
52 cm
Starttijd:31-10-2022 om 10:30
Eindtijd:13-11-2022 om 19:38
Openingsbod € 45
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa