18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-11-2022 om 19:35 |
Eindtijd | 5-12-2022 om 21:28 |