Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Handgekleurd |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 220 |
Mooi, herkenbaar werk van Lukie de Bree. Met de hand ingekleurde ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1994) en genummerd (177/220). In nette aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 54cm x 51cm (incl. lijst), 28cm x 23cm (binnen passe-partout)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-5-2021 om 12:34 |
Eindtijd | 30-8-2021 om 21:11 |