Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 7 x 7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Werk in goede staat, lijst op een paar plekjes beschadigd | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 28-12-2022 om 8:59 |
Eindtijd | 6-1-2023 om 21:47 |