Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets

Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!
Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!Marcel Wanders - Pet-vilt regenboog fiets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  s1990m

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Marcel Wanders (1963)
TypeBeeld / Object
Jaartal2022
TechniekOverig
Afmetingen8 cm x 13 cm x 1.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Deze fiets is gemaakt van PET-vilt, van gerecycled plastic flessen. PET is een duurzaam materiaal dat in veel verschillende kleuren verkrijgbaar is.

Deze editie is ontworpen namens Randstad Groep Nederland. In deze combinatie van regenboogkleuren symboliseert het onze inzet voor een eerlijke en inclusieve arbeidsmarkt voor iedereen.

Marcel Wanders (1963)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  s1990m

Lid sinds 2022
0 verkochte items
13
8
1.5
Starttijd:18-05-2022 om 12:42
Eindtijd:22-05-2022 om 12:00
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier