Mooi werk van Marian Plug. Er zijn door de jaren heen ongeveer dertien grote kalk tekeningen gemaakt van paarden in de heuvels van Wiltshire (Engeland), waarvan er nog acht zichtbaar zijn. Het paard dat is afgebeeld in de zeefdruk is het bekendst; The Westbury White Horse.
Zeefdruk op geschept papier, linksonder met potlood gesigneerd, gedateerd (‘80), getiteld en genummerd (44/80), en rechtsonder met opdracht “voor Fenna”. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 63cm x 43cm (blad), 36cm x 33cm (beeld)
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00