Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd

Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Marian Zult - Grote monochrome droge naald Ets -zonder titel- potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
  • Marian Zult (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
  • Marian Zult (1958)

    Ets 4/12  (maat blad 75 x 105 cm) 1992

    Niet ingelijst: Het werk wordt zonder lijst in een koker verzonden.

    Gesigneerd, en gedateerd onder

    Herkomst: collectie Gemeente Den Haag

  •  Woorden als transparant, verfijnd, weefsels, verbinding, transformatie en vergankelijkheid vinden hun plaats binnen mijn werk
    Mijn werk bestaat uit werk op doek, en 3 dimensionaal werk, video en geluid. Op doek maak ik gebruik van boombast, plantenresten en papiervezels, gecombineerd met pigmenten en acrylgels.Transparante weefsels en lijnstructuren, kwetsbaarheid en vergankelijkheid zijn herkenbare elementen in mijn werk. Al enige jaren werk ik samen met kinetist Paul Walboom aan animatie-en stopmotionfilmjes incluisief soundtracks over het stadje Sloebertown. We zien het reilen en zeilen van de inwoners, waarvan de meesten zijn gemaakt en gerecycled in een fabriek.

wat vlekjes rechtsonder (in de marge, NIET in het beeld).
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Starttijd1-3-2024 om 15:53
Eindtijd10-3-2024 om 21:16
Openingsbod € 38
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland