Aquarel van Marie Wandscheer uit 1927. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Naamsvermelding tevens aan de achterzijde. In de originele lijst en passepartout.
Goed
Aquarel is in goede staat, maar aan de bovenzijde van de aquarel is wel het paper licht vergeeld. Zie hiervoor de foto's.
Tot 5 kg.
€ 10,00