Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel - Verkocht

Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 40,00

Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel kopen? Bied vanaf 25!Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel kopen? Bied vanaf 25!Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel kopen? Bied vanaf 25!Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel kopen? Bied vanaf 25!Marius Bauer - Koning met edelen aan tafel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Marius Bauer (1867-1932)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1896
TechniekVaria
Afmetingen16.5 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ets uit ca. 1896 uit de serie van "La jeunesse inaltérable et la vie éternelle" naar een Roemeens sprookje.Beeldmaat 11,5x15 cm. Bladmaat 16,5x19 cm. Losbladig.Literatuur: Catalogus Van Wisselingh no. 273.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

Niet al te grote marges.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-12-2018 om 15:38
Eindtijd:27-12-2018 om 20:48
Biedingen (3)
dwars
21 dec. / 14:55
€ 40
pdeboer
21 dec. / 14:55
€ 35
pdeboer
17 dec. / 19:50
€ 25