Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho

Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!
Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!Marjan Nagtegaal - Marjan Nagtegaal - Mooie litho kopen? Bied vanaf 35!
  • Marjan Nagtegaal (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho van Marjan Nagtegaal. Litho is 42 cm bij 52 cm. Lijst en litho in goede staat.
Schilderij is aan de rechteronderzijde gesigneerd met cmc Nagtegaal. Dat is de bekende kunstenares Marjan Nagtegaal, geboren in 1950 in bilthoven. Zij kreeg haar opleiding aan de koninklijke academie in den haag, en maakt zowel schilderijen, met acryl, olieverf en monotypen aquarellen met gemengde techniek van krijt e.d.. Zij heeft een aantal exposities gehad. De prijzen varieren nogal van laag naar heel hoog, maar meestal wel betaalbare kunst. Voor deze is mijn prijs vanaf 20 euro. Bieden is toegestaan. Vriendelijke groet, Patty
Mooie litho van Marjan Nagtegaal. Litho is 42 cm bij 52 cm.

Marjan Nagtegaal (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bijkerk1957
Lid sinds 2022
0 verkochte items
52 cm
42 cm
50 cm
40 cm
Starttijd30-5-2022 om 21:52
Eindtijd12-6-2022 om 21:15
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDelft,  Nederland