Marjan Smit - Marjan Smit - kleurenets - Abstracte compositie - Verkocht

Marjan Smit - kleurenets - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Marjan Smit - kleurenets - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!Marjan Smit - kleurenets - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!Marjan Smit - kleurenets - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!Marjan Smit - kleurenets - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 100!
  • Marjan Smit (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenets, potlood gesigneerd en gedasteerd 1993 rechtsonder. Genummerd 5/10 en eigen druk linksonder.

Beeldmaat 60 x 89 cm. Bladmaat 78,5 x 109 cm. Losbladig.

Marjan Smit is geborern te Amersfoort in 1958.

Marjan Smit (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hageart
1880 verkochte items
Alle items (15)