Mark Brusse - Laatste keer: Mark Brusse - Drie emmers voor een schutting, litho - Verkocht

Laatste keer: Mark Brusse - Drie emmers voor een schutting, litho kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Laatste keer: Mark Brusse - Drie emmers voor een schutting, litho kopen? Bied vanaf 1!Laatste keer: Mark Brusse - Drie emmers voor een schutting, litho kopen? Bied vanaf 1!Laatste keer: Mark Brusse - Drie emmers voor een schutting, litho kopen? Bied vanaf 1!Laatste keer: Mark Brusse - Drie emmers voor een schutting, litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer bekende litho van Mark Brusse uit 1973, uitgegeven door Prent 190.  Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (3/190).  In redelijk goede  conditie; er zitten in de witte marge wel wat ouderdomsplekjes.  Goed ingelijst met passe-partout voor het grootste gedeelte niet zichtbaar, en voor de rest niet heel storend naar mijn mening.

Afmetingen: 76cm x 53cm (blad), 65cm x 48cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).