| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer bekende litho van Mark Brusse uit 1973, uitgegeven door Prent 190. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (3/190). In redelijk goede conditie; er zitten in de witte marge wel wat ouderdomsplekjes. Goed ingelijst met passe-partout voor het grootste gedeelte niet zichtbaar, en voor de rest niet heel storend naar mijn mening.
Afmetingen: 76cm x 53cm (blad), 65cm x 48cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
| Transport | |
| Garantie | |