Mark Brusse - Laatste keer: Mark Brusse - Twee schuttingen, litho - Verkocht

Laatste keer: Mark Brusse - Twee schuttingen, litho kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Laatste keer: Mark Brusse - Twee schuttingen, litho kopen? Bied vanaf 50!Laatste keer: Mark Brusse - Twee schuttingen, litho kopen? Bied vanaf 50!Laatste keer: Mark Brusse - Twee schuttingen, litho kopen? Bied vanaf 50!Laatste keer: Mark Brusse - Twee schuttingen, litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Zeer bekende litho van Mark Brusse uit 1973, uitgegeven door Prent 190.  Handgesigneerd, gedateerd en genummerd met potlood.  Dit is nummer 110  uit een oplage van 190 stuks. In zeer goede staat.

Afmetingen: 76cm x 53cm (blad), 66cm x 45cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O, maar het kan ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).