In opdracht geveild:
(21-21-1)
Bijzondere zeefdruk van Mark Brusse met collage techniek. Het groene vlak is een opgeplakt vel groen rijstpapier.
Titel: Landschap
Jaartal: 1980
Afmetingen: 50cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 149/200
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden in een koker, omdat de collage dan loslaat en het bovendien op zeer dik papier is gedrukt. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL.
Garantie: