Mark Brusse - Marc Brusse: Kleurenlitho/Collage - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(21-21-1)

Bijzondere zeefdruk van Mark Brusse met collage techniek. Het groene vlak is een opgeplakt vel groen rijstpapier.

Titel: Landschap
Jaartal: 1980
Afmetingen: 50cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 149/200

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden in een koker, omdat de collage dan loslaat en het bovendien op zeer dik papier is gedrukt. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL.

Garantie: