Mark Brusse - Marc Brusse, litho, 'Les nos 1-2-3-4-5 et 6' - Verkocht

Marc Brusse, litho, 'Les nos 1-2-3-4-5 et 6' kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Afmeting 56 bij 76, zonder lijst
Jaar van uitgifte 1969

De prent is genummerd en gesigneerd