Mark Brusse - Mark Brusse, kleuren litho, "Targot", prent 190, 1974 - Verkocht

Mark Brusse, kleuren litho, "Targot", prent 190, 1974 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Brusse, kleuren litho, "Targot", prent 190, 1974 kopen? Bied vanaf 45!Mark Brusse, kleuren litho, "Targot", prent 190, 1974 kopen? Bied vanaf 45!Mark Brusse, kleuren litho, "Targot", prent 190, 1974 kopen? Bied vanaf 45!
  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Frisse en heldere litho in karakteristieke scherpe pop art kleuren en lijnvoering. Prent is 45x65 cm2, blad is 64x77 cm2. prima conditie, groot werk, prachtig aan de muur! Uit de vermaarde Prent 190 serie. Door de kunstenaar met de hand in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190.

Per post goed ingepakt tegen onkosten opsturen of afhalen in Utrecht.