| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een mooie litho van Mark Brusse.
Titel: "bricolage", gesigneerd. 1976.
Oplagenummer is 21/90.
Het formaat is ca. 55 x 70 cm.
Crêmekleurig lithopapier (de papierkleur op de foto wijkt door de belichting wat af).
Herkomst: aangekocht bij een galerie in Den Haag, jaren zeventig.
De litho is zonder lijst, de verzendkosten zijn voor de koper, eventueel in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |