Mark Brusse - Mark Brusse - kleurenlitho - Bricolage - Verkocht

Mark Brusse - kleurenlitho - Bricolage kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een mooie litho van Mark Brusse.
Titel: "bricolage", gesigneerd. 1976.
Oplagenummer is 21/90.
Het formaat is ca. 55 x 70 cm.
Crêmekleurig lithopapier (de papierkleur op de foto wijkt door de belichting wat af).

Herkomst: aangekocht bij een galerie in Den Haag, jaren zeventig.

De litho is zonder lijst, de verzendkosten zijn voor de koper, eventueel in overleg.