| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Mark Brusse uit het jaar 1998
Gesigneerd door de kunstenaar
Prent en passe partout in goede staat.
De houten lijst heeft gebruikssporen, maar kan zo aan de muur.
Formaat lijst 62,50 x 80 cm
Aangetekende verzending via PostNL.
Bij meerdere aankopen rekenen wij éénmalig de verzendkosten van het grootste pakket.
| Transport | |
| Garantie | |