Mark Brusse - " Twee Schuttingen " uit de Prent 190- serie - Verkocht

Mark Brusse - " Twee Schuttingen " uit de Prent 190- serie kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Brusse - " Twee Schuttingen " uit de Prent 190- serie kopen? Bied vanaf 95!Mark Brusse - " Twee Schuttingen " uit de Prent 190- serie kopen? Bied vanaf 95!Mark Brusse - " Twee Schuttingen " uit de Prent 190- serie kopen? Bied vanaf 95!Mark Brusse - " Twee Schuttingen " uit de Prent 190- serie kopen? Bied vanaf 95!
  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 69 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Mooie zeefdruk uit de Prent190-serie.  Genummerd 16/190 en gesigneerd en gedateerd Mark Brusse '73.
Netjes ingelijst in passende aluminium lijst voorzien van een Passe-partout.
Zeer mooi geheel!!

Af te halen in Den Haag/ Scheveningen.  Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Mark Brusse (1937)

Nederlands Nederlands Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Axel
148 verkochte items
Alle items (1)
61 cm
81 cm
48 cm
69 cm