Mark Visione - good snake/bad snake II - Verkocht

Mark Visione - good snake/bad snake II kopen? Bied vanaf 25!
Mark Visione - good snake/bad snake II kopen? Bied vanaf 25!Mark Visione - good snake/bad snake II kopen? Bied vanaf 25!Mark Visione - good snake/bad snake II kopen? Bied vanaf 25!Mark Visione - good snake/bad snake II kopen? Bied vanaf 25!
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17
Ets van Mark Visione
Oplagenummer: 2/ 17
Afmeting afbeelding: 49 x 40 cm.

Mark Visione (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
48 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 12:58
Eindtijd:22-10-2022 om 23:42
supernova
22 okt. / 22:36
€ 25