Mark Visione - three graces

Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van Mark Visione
Oplagenummer: 11/20
Afmeting afbeelding: 49 x 39 cm (hxb)
In goede conditie

De ets kan uitsluitend worden opgehaald in Delft.

De ets verkeert in goede staat. Wat gebruikssporen aan uiterste randen, vallen bij inlijsten weg.

Mark Visione (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
49 cm
60 cm
Starttijd:21-04-2022 om 12:15
Eindtijd:28-04-2022 om 21:42
Openingsbod € 20
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie