Mark Visione - ingelijste ets, "Modern Times" - Verkocht

Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!Mark Visione -  ingelijste ets, "Modern Times" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Mark Visione (1953)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst36 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/22

Ets van Mark Visione getiteld "Modern Times", genummerd 9/22 en gesigneerd in potlood. In gelijst achter glas en zuurvrij passe-partout, afm. lijst 44,5x36, beeld 29,5x19,5 cm.

verzending 8 euro, aangetekend 9,65.

Mark Visione (1953)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
44.5 cm
36 cm
29.5 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-07-2018 om 11:40
Eindtijd:03-08-2018 om 20:42
ericjeen
03 aug. / 19:04
€ 40