Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47.5 x 35.6 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55.5 x 44.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 80 + 10 AP |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 13-9-2021 om 14:23 |
Eindtijd | 18-11-2021 om 10:56 |