Mart Kempers - Mart Kempers, titel Spreew, litho - Verkocht

Mart Kempers, titel Spreew, litho kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Mart Kempers, titel Spreew, litho kopen? Bied vanaf 100!Mart Kempers, titel Spreew, litho kopen? Bied vanaf 100!
  • Mart Kempers (1924-1993)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Mart Kempers uit 1982, titel: Spreew, oplage VII / XX, bladformaat 270 X 335 mm.

Verzendkosten € 6.75