Mart Kempers - Mert Kempers, geen titel, litho - Verkocht

Mert Kempers, geen titel, litho kopen? Bied vanaf 115!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Mart Kempers (1924-1993)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een titel voor deze twee afdrukken op één blad is overbodig, het zijn rozen in een pot, uiterst subtiel weergegeven. De afmetingen zijn 19x18 voor de linker afbeelding en 20x18 voor de rechter afbeelding. De oplage is 9/40 en het jaartal 1977. De linkerafbeelding is gesigneerd M.K.'77 en de rechter M.Kempers'77.

Het werk kan voor € 10 goed verpakt worden verzonden, deze kosten komen voor rekening van de koper.

Na afspraak is het werk ook af te halen.