Mart Kempers - Schaatser op natuur ijs in de polder
Omschrijving
Mart Kempers (1924-1993)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1992
Techniek
Aquarel
Drager
Papier
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
20 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst
32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Mart Kempers was vrij kunstenaar vanaf 1973. Hij was zeer geliefd onder verzamelaars en vele belangrijke galeries en kunsthandelaren verkochten zijn werk. Het Rijksmuseum bezit meerdere werken van hem waaronder een bijna identieke voorstelling van een schaatser op een litho. Dit werk is echter een origineel werk uit 1992. Kerpers was bevriend met o.a. Mettten Koornstra, Melle en Cas Oorthuys. Zijn favoriete onderwerpen waren landschappen in Nederland en Frankrijk. Dit werk is gevat in een groen getinte eiken lijst en verkeert in perfecte conditie.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80