Mart Kempers - Schaatser op natuur ijs in de polder

Mart Kempers - Schaatser op natuur ijs in de polder kopen? Bied vanaf 150!
Mart Kempers - Schaatser op natuur ijs in de polder kopen? Bied vanaf 150!Mart Kempers - Schaatser op natuur ijs in de polder kopen? Bied vanaf 150!
  • Mart Kempers (1924-1993)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1992
Techniek Aquarel
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mart Kempers was vrij kunstenaar vanaf 1973. Hij was zeer geliefd onder verzamelaars en vele belangrijke galeries en kunsthandelaren verkochten zijn werk. Het Rijksmuseum bezit meerdere werken van hem waaronder een bijna identieke voorstelling van een schaatser op een litho. Dit werk is echter een origineel werk uit 1992. Kerpers was bevriend met o.a. Mettten Koornstra, Melle en Cas Oorthuys. Zijn favoriete onderwerpen waren landschappen in Nederland en Frankrijk. Dit werk is gevat in een groen getinte eiken lijst en verkeert in perfecte conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Mart Kempers (1924-1993)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  janvanamstel
Lid sinds 2017
106 verkochte items
Alle items (6)
43 cm
32 cm
29 cm
20 cm