Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut

Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!
Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!
  • Mart Kempers (1924-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/XII
Grote zeefdruk van Mart Kempers.

Afbeelding van een Fuut met een visje in zijn snavel.

Afmeting blad : 65 x 50 cm

Handgesigneerd en genummerd met V/XII.

Dit werk wordt vlak verzonden.

Mart Kempers (1924-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24 )

Lid sinds 2017
399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
50 cm
65 cm
Starttijd:21-08-2022 om 09:50
Eindtijd:04-09-2022 om 20:30
Openingsbod € 70
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland