Martin Engelman - pentekening - 1965 - Verkocht

Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeTekening / Aquarel

Van kunstenaar Martin Engelman: pentekening op papier in aluminium lijst. Formaat incl. 63 x 25 cm, tekening ca. 56 x 18 cm. Gesigneerd r.o. en onduidelijk getiteld l.o. Niet gedateerd, maar uit de zelfde reeks als de 2e tekening van deze kunstenaar die wel is gedateerd '65. Brede alu lijst met minimale niet storende gebruikssporen.

Martin Engelman (1924-1992)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:20-05-2017 om 10:37
Eindtijd:24-05-2017 om 10:37
Gnav
21 mei / 21:32
€ 75