Martin Engelman - Martin Engelman - pentekening - 1965 - Verkocht

Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - pentekening - 1965 kopen? Bied vanaf 75!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeTekening / Aquarel

Van kunstenaar Martin Engelman: pentekening op papier in aluminium lijst. Formaat incl. 63 x 25 cm, tekening ca. 56 x 18 cm. Gesigneerd r.o. en onduidelijk getiteld l.o. Niet gedateerd, maar uit de zelfde reeks als de 2e tekening van deze kunstenaar die wel is gedateerd '65. Brede alu lijst met minimale niet storende gebruikssporen.

ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd20-5-2017 om 10:37
Eindtijd24-5-2017 om 10:37
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken