Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Van kunstenaar Martin Engelman: pentekening op papier in aluminium lijst. Formaat incl. 63 x 25 cm, tekening ca. 56 x 18 cm. Gesigneerd r.o. en onduidelijk getiteld l.o. Niet gedateerd, maar uit de zelfde reeks als de 2e tekening van deze kunstenaar die wel is gedateerd '65. Brede alu lijst met minimale niet storende gebruikssporen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland |