Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Twee etsen van Maurits van de Valk (1857-1936), "Twee Dennen", RPK 72:143, 19,4 x 13,6 cm en "Bosrand"uit 1907, 19,2x13,3 cm, beide gesigneerd rechtsonder
Starttijd | 7-11-2015 om 11:01 |
Eindtijd | 17-11-2015 om 11:01 |