Metten Koornstra - man in laantje - Verkocht

Metten Koornstra - man in laantje kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - man in laantje kopen? Bied vanaf 50!Metten Koornstra - man in laantje kopen? Bied vanaf 50!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
Lijst50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Titel staat er niet op
ConditieRedelijk

Het werk op zich is prima, maar het papier van het passe partout is wel hier en daar wat verkleurd

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Ltb
FA. (2)

7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
61 cm
50 cm
61 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 13:43
Eindtijd:17-08-2022 om 21:36
Ria047
09 aug. / 12:02
€ 50