Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Michael Challenger (1939)
Originele zeefdruk uit 1967
'Pentatonic Landscape'
"Artist Proof"
56 x 76,5 cm
Gesigneerd, getiteld en gedateerd door de kunstenaar in potlood.
Op ART: Op-art is een richting in de schilderkunst van de 20e eeuw die bekend werd in de jaren 1963-1966. De term is een afkorting van het Engelse begrip optical art.
Goede staat (meer dan 50 jaar oud)
Wel lichte enkele oneffenheden en plooien aan de randen.
Nooit ingelijst
Michael Challenger is een schilder, beeldhouwer en prentmaker geboren in Kent in 1939, die naar Londen verhuisde om te studeren aan de Goldsmiths 'College of Art en Slade School of Fine Art in de jaren zestig. Hij gaf later les aan beide instellingen.
Het werk van Challenger is een krachtig samenspel van op-art en constructivisme. Zijn grafische werk roept het tegenspel op van vormen, vormen en kleuren van zijn voorgangers, waaronder Albers en Escher; maar op een sterkere en toch speelse manier.
Verzenden B: 12€ NL: 20€
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Lichte plooien en golving. Kreukjes aan de randen. Nooit ingelijst geweest. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 9-3-2021 om 15:44 |
Eindtijd | 23-3-2021 om 20:23 |