Michel van Overbeeke - Kleurenets, Breaking down - Verkocht

Michel van Overbeeke - Kleurenets, Breaking down kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Michel van Overbeeke - Kleurenets, Breaking down kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - Kleurenets, Breaking down kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - Kleurenets, Breaking down kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - Kleurenets, Breaking down kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (180)
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/50

Michel van Overbeeke (1942)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (252)

30068 verkochte items
76 cm
56.5 cm
Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 19:19
Eindtijd:24-10-2020 om 20:54
Biedingen (7)
KVDC
24 okt. / 16:40
€ 28
darius
24 okt. / 16:40
€ 25
darius
15 okt. / 17:39
€ 18
Morris14
15 okt. / 17:39
€ 13
Morris14
15 okt. / 17:10
€ 11
nelleke1958
15 okt. / 17:10
€ 6
Morris14
15 okt. / 16:43
€ 1