Mooie kleurenets van de in Haarlem woonachtige kunstenaar Michel van Overbeeke (1942)
Michel van Overbeeke (Den Haag 1942) volgde een opleiding aan de Amsterdamse Grafische School. Aanvankelijk werkte hij als graficus, tekenaar en schilder, later maakte hij ook ruimtelijk werk. Hij experimenteerde met materialen en technieken en voerde in opdracht monumentale werken uit in keramiek, glas en kunststof. Hij geldt al jaren als een zeer actief en veelzijdig kunstenaar.
Het in stemmige blauwgrijze tinten uitgevoerde werk is voorzien van lijst met glas en passe-partout
Hand gesigneerd met potlood rechtsonder, nummer 95 van een oplage van 250.
Afmeting met lijst: 42 x 34.5 Afmeting afbeelding: 28 x 19
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 13,00
€ 13,00